درباره کلینیک
شنبه 4 آبان 1398
    
بازدید: 1737
    

مرکز تخصصی رادیولوژی فک و صورت دکتر الهام مشکسار ، در سال 1391 با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه تصویر برداری ناحیه فک و صورت در شهر شیراز تأسیس گردید.

هدف ما در این مجموعه ارائه خدمات رادیولوژی فک و صورت با بالاترین کیفیت و رعایت بالاترین سطح استانداردهای حفاظتی اشعه در کوتاه ترین زمان ممکن به مراجعین محترم می باشد.

بدین منظور دستگاه های استفاده شده در این مرکز از بروزترین و باکیفیت ترین دستگاه های موجود در دنیا ، شامل دو دستگاه پانورامیک و سفالومتری مربوط به شرکت Instrumentarium و دو دستگاه رادیوگرافی پری اپیکال از شرکت Planmeca ساخت کشور فنلاند ، یک دستگاه CBCT (سیتی اسکن) مربوط به شرکت Newtom Giano ساخت کشور ایتالیا می باشد.

 

سیستم چیدمان کاری و تعداد پرسنل در این مرکز به گونه ای در نظر گرفته شده که مراجعه کننده در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نظر را با بالاترین کیفیت دریافت کند.

تصویر برداری ازکودکان خردسال نیازمند مهارت ، حوصله و دقت فراوان می باشد که در این مجموعه سعی شده با به کارگیری پرسنل مجرب و کار آزموده این مهم عملی گردد.

 

 

پروتوكلهاي بهداشتي كلينيك

پس از پذيرش ، مواد ضد عفوني كننده دست و دستكش در اختيار مراجعين قرار مي گيرد.

تمام سطوح دستگاهها ، اتاقهاي راديوگرافي ، پنلها و دستگيره درها قبل و بعد از هر تصوير برداري ضدعفوني ميگردند و بايت فورك دستگاه OPG و CBCT بعد از هر بار استفاده تعويض و ضد عفوني شده و با دو لايه كاور پلاستيكي يكبار مصرف پوشانده و همچنین سنسورهاي ديجيتال پري اپيكال براي هر مراجعه كننده در دو لايه كاور بهداشتي يكبار مصرف قرار ميگيرد.

 

 

در ضمن کلینیک رادیولوژی دکتر مشکسار از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 20 در خدمت همگان می باشد.